День Гідності і Свободи.

Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 та 2013 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.
19 листопада, напередодні Дня Гідності і Свободи, учнівський та педагогічний колектив вшановували славу, патріотизм та непереможний дух учасників революцій та бойових дій! Навчальний день розпочався зі спільного виконання Гімну України. Протягом дня були проведені: інформаційні відео-хвилинки «Школа патріота», фестиваль патріотичної пісні «З Україною в серці» (на уроках музики), патріотичне доміно «Хай знає увесь світ: Ми – українці», уроки звитяги, уроки пам’яті «Герої не вмирають!», години спілкування біля стенду «Героям Небесної Сотні», експрес-хвилинки «Україна та її сучасні герої». В гімназійній бібліотеці була організована тематична книжкова виставка…
Звання маленьких українців, справжніх патріотів, наші гімназисти підкріплюють добрими справами. До цього дня гімназисти сплели маскувальні сітки (зимового зразку), намалювали позитивні тематичні малюнки, виготовили обереги, підготували подарунки і передали військовим 95 АЕМБр, які відправили дитячі дарунки побратимам на Схід України.
А також учні гімназії зібрали близько 3 т макулатури і таким чином зберегли майже 35 дерев.
Участь дітей у таких заходах дає нам впевненість у завтрашньому дні, надію на світле і мирне майбутнє нашої держави, виховує з маленьких хлопчиків та дівчаток справжніх впевнених і сміливих патріотів неньки – України!
«Єднаймося – бо ми того варті! Слава Україні! Героям Слава!»