Діти – квіти незламної країни

Сьогодні традиційно по-родинному наше шкільне подвір’я наповнилося веселими мелодіями, дитячим щебетанням, посмішками щасливих мам і татусів. Бо у черговий раз наш ліцей гостинно відчинив свої двері для 139 першокласників. Ці двері – чарівний вхід до знань і мудрості, де вони зможуть наповнити своє серце любов’ю і добротою, вчитимуться долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети, адже на святі першокласники отримали символічний ключ від ліцейної країни Знань!
День був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже кожен клас мав свою символічну квітку українського віночка, яку вплітали у загальний вінок ліцею. Відтак першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перші вчителі.
Святкове дійство після лінійки було продовжене інтерактивною квест-подорожжю «В пошуках вчителів 1-х класів». На дітей чекали п’ять цікавих локацій: «Іноземна», «Музична», «Класна «Салют Перемоги!»», «Спортивна», «Хореографічна».
У всіх присутніх на святі з’явилася ще одна родина – ліцейна. Родина волонтерів і добродіїв, які не залишилися осторонь добрих справ. А саме благодійно-мистецької акції «Буде мир, і вишні зацвітуть!» Діти малювали малюнки, які після святкового дійства, всі бажаючі змогли придбати. На шкільному майданчику була встановлена «Патріотична скриня». Всі кошти від продажу дитячих малюнків, а також добровільні внески акції «Допомога замість квітів» будуть перераховані на загальні потреби за запитом військових ЗСУ.
Бажаємо нашим першокласникам, щоб дорога здобуття знань була цікавою, сповненою цікавих пригод, подорожей, незабутніх відчуттів та радісних емоцій! Найголовніше – аби вона була прокладена під мирним небом нашої незламної України. І пам’ятаємо:
Ми – всі рівні,
Ми – всі різні,
Ми – єдині!
Слава Україні!
💙💛🇺🇦
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та натовп
На зображенні може бути: 20 людей та натовп
На зображенні може бути: 4 людини та текст
На зображенні може бути: 6 людей та текст
На зображенні може бути: 5 людей та натовп
На зображенні може бути: 4 людини та текст
На зображенні може бути: 4 людини
На зображенні може бути: 9 людей та дитина
На зображенні може бути: 14 людей, кларнет та скрипка
На зображенні може бути: 4 людини
На зображенні може бути: 2 людини
На зображенні може бути: 8 людей та дірндль
На зображенні може бути: 10 людей, кларнет, динамік та натовп
На зображенні може бути: 5 людей
На зображенні може бути: 13 людей та весілля
На зображенні може бути: 2 людини та натовп
На зображенні може бути: 16 людей
На зображенні може бути: Рейксмузеум та текст
На зображенні може бути: текст