“Добро робити просто…”

Деякі хвороби лікують, а такі, як рак – перемагають, з ним борються кожного дня.
Наші гімназисти до Дня Переможця (Дня одужуючої дитини), який організовують представники БО “Разом до життя” для діток, які лікуються і проходять реабілітацію в ЖОДКЛ на прохання представників БО виготовили понад півтори тисячі паперових кольорових долоньок, щоб працівники лікарні змогли прикрасити дитячі палати цього дня. Сьогодні, 8.09.2021р., наші “долоньки” будуть доставлені до онкогематологічного відділення ЖОДКЛ.
Також сьогодні ми отримали інформацію від представників Житомирської міської ради про участь учнів 2-А класу (класовод Дергачова О.А.) та їх батьків у міській благодійній акції “Допомога замість квітів”. Учні та батьки цього класу зібрали і передали набори канцелярського приладдя діткам з багатодітних сімей міста.
В котрий раз переконуємо всіх, що добро робити просто!