«Свято Добриків – 2021»

За традицією гімназії, багато років поспіль, у вересні учні початкової школи збираються на «Святі Добриків» . Сьогодні для наших першокласників розпочалася цікава та весела гра-подорож «Вчимося жити за законами добра». На святі були присутні ансамбль хореографічних мініатюр “Ніка”, також представники клубу сучасного бального танцю “Кристал”. Учні перших класів сьогодні змогли представити свої екіпажи та їх командирів, а також озвучили свій девіз класу.
Дітки також познайомились із справжнім Добриком і Добричкою , і разом з ними промовили обов’язки та правила мешканців Країни Добра.Усі учні перших класів урочисто проголосили “Обіцянку Добриків” і отримали атрибут Добриків-кольорові краватки, та разом із вокальним гуртом “Домісолька” виконали пісню Добриків.
І вже сьогодні дітки розпочали свою подорож із доброї справи, адже вони долучилися до Всеукраїнської благодійної акції “Монетки діткам 2021”
Сьогодні на святі було весело, дітки танцювали , лунали дитячі пісні та дзвінкий сміх дітей.
Дуже дякуємо організаторам заходу. А найменшим жителям Країни Добра бажаємо нових злетів і перемог!
І памятаємо: «Добрики – супер! Добрики – клас! Хай буде добро і у вас, і у нас!»